Verti Energy na InterSolar 2024

InterSolar 2024 targi technologii OZE

InterSolar to coroczne targi Odnawialnych Źródeł Energii odbywające się w połowie czerwca w Monachium, w Niemczech. Do stolicy Bawarii, w tym czasie przybywa tysiące przedstawicieli firm z branży Zielonej Energii. W tym roku firma Verti Energy również miała zaszczyt stać się jednym z wystawców podczas tych prestiżowych targów.

Duże zainteresowanie turbinami Verti

Każdego dnia na naszym stoisku gościliśmy setki odwiedzających! W sumie było to ponad 460 osób! Jest to dla nas bardzo duże źródło satysfakcji, że lata pracy nad unikalną technologią produkcji turbin wiatrowych Verti Energy wzbudziło tak liczną ciekawość. Co więcej wiele z tych spotkań zakończyło się rzeczowymi ustaleniami i chęcią dalszych rozmów biznesowych. W tym miejscu pragniemy również podkreślić, że aż 160 firm z całej Europy wyraziło chęć podjęcia współpracy z Verti Energy! 

Inspiracja do dalszej pracy i do zobaczenia za rok!

Z tego miejsca pragniemy podziękować wszystkim naszym gościom za poświęcony czas i okazję do bliższego zaprezentowania naszych turbin wiatrowych. Mamy głęboką nadzieję, że ze znakomitą większością spotkamy się już na montażach naszych elektrowni wiatrowych. Tegoroczna edycja targów InterSolar z pewnością motywuje nas do dalszego rozwoju i nie pozostaje nam nic innego, jak powiedzieć na zakończenie DO ZOBACZENIA ZA ROK W MONACHIUM!

Jeśli uważasz, że ten wpis był ciekawy, prosimy podziel się nim na swoich mediach społecznościowych!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Print

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Najnowsze wpisy